Dacia Dokker


Krótki opis

Dacia Dokker daje możliwość podróży 5 pasażerom. Wyposażony jest w klimatyzację, a boczne drzwi zapewniają pasażerom łatwy dostęp do wnętrza. Z tyłu posiada podwójne drzwi, dzięki czemu łatwo umieścisz w bagażniku torby lub towar. Stabilność na drodze i jakość techniczną gwarantuje producent z wieloletnim doświadczeniem - Renault.

Dacia Dokker

Opinia eksperta Top Rent A Car

Dacia Dokker to samochód o nowoczesnym wyglądzie. Oferuje bogate wyposażenie i gwarantuje komfort jazdy – przestrzenne wnętrze, duży bagażnik, który może pomieścić znaczną ilość bagażu. Jest bardzo wygodny na dłuższe trasy, ale doskonale sprawdzi się również w mieście. Wyposażony w silnik 1,5 dCi turbo diesel o mocy 75 km, przyspiesza 0-100 km/godz. w 15,9 s.

Ogólnie: Dacia Dokker łączy ładny wygląd, wiele dodatków, duży bagażnik i przestrzenne wnętrze. Może nim bezpiecznie podróżować do 7 pasażerów. Dodatkową zaletą jest klimatyzacja. Dzięki temu wszystkiemu Dacia Dokker jest chętnie wybierana przez osoby szukające przestrzennego samochodu, nie tracąc komfortu jazdy pasażerów i kierowcy.

Podobne samochody Dacia Dokker SWMR

Renault Megane
Renault Megane

Dane techniczne

Marce Dacia Typ nadwozi Van
Model Dokker Siedzenia 5
Liczba drzwi 5 Maksymalna pojemność bagażnika 3000  l
Pojemność zbiornika paliwa 50 l

Wideo

Galeria