Nissan Qashqai

Krótki opis

Nowy Nissan Qashqai należy do drugiej generacji i posiada wysokiej jakości wyposażenie. Qashqai oferuje bezpieczeństwo i wygodę nawet 5 osobom. Ponadto, Qashqai II, zapewnia dodatkowy komfort i przestrzeń na tylnym siedzeniu i jest nieco wyższy. Posiada silnik 1,2 l z turbo kompresorem i transmisją CVT.

Nissan Qashqai + NAVI IFAR
5
2
5
Ocena 94.6 % / 100 %
(141 opinii)

Opinia eksperta  Top Rent A Car

Nissan Qashqai ma  nowoczesny i bardzo atrakcyjny wygląd. Oferuje pasażerom nie tylko komfort ale i wiele akcesoriów, wygodną kabinę i duży bagażnik (1598 l) w którym zmieści się bagaż. Nissan Qashqai to crossover nadający się na każde warunki. Nasi klienci wybierają go ze względu na ekonomiczny silnik 1,2 DiG-T z transmisją CVT.

Ogólnie: Ciągła zmienna transmisja (CVT) w samochodzie Nissan Qashqai jest też znana jako transmisja bezbiegowa. Ta nowa technologia sprawia, że pojazd jest bardziej wydajny jeśli chodzi o paliwo w porównaniu do poprzedniego modelu, który jest wyposażony w zwykłą transmisję automatyczną. Ponieważ to najnowszy model Qashqai, jest on bardzo popularny, ze względu na innowacje, styl i specyfikację techniczną. Ma 5 drzwi, duży bagażnik i doskonały wygląd – to doskonały samochód do wypożyczenia.

Dane techniczne

Marce Nissan Typ nadwozi SUV
Model Qashqai Siedzenia 5
Liczba drzwi 5 Maksymalna pojemność bagażnika 1598  l
Pojemność zbiornika paliwa 55 l

Opinie

Czytaj więcej