Renault Fluence Автоматик


Krótki opis

Renault Fluencez automatyczną skrzynią biegów ma silnik o pojemności 1.6 litra i mocy 110 km, co sprawia że jest dynamiczny na drodze i pozwala na komfortową jazdę na długich dystansach. Samochody o wyższej klasie wyposażenia mają aluminiowe wykończenie, światła przeciwmgielne i chromowane detale. Nowoczesny sedan może być doskonałym wyborem na Twoją podróż.

Renault Fluence Автоматик

Opinia eksperta Top Rent A Car

Renault Fluence wyróżnia się pięknym i nieco agresywnym wyglądem. Cyfrowe zegary na panelu kontrolnym i skórzana kierownica sprawiają, że prowadzenie go jest jeszcze bardziej ekscytujące. Poza tym, samochód zachwyci Cię się mocnym 1,6-litrowym silnikiem o mocy 110 km.

Fluence ma dobre przyspieszenie – osiąga 0-100 km/godz. w czasie 11,5 s, a poza miastem może rozwinąć prędkość do 185 km/godz. To sprawia, że doskonale sprawdza się na długich dystansach. Z łatwością zmieści 5 pasażerów, a bagażnik z powodzeniem zmieści rozsądną ilość bagażu.

Ogólnie: Renault Fluence oferuje miłośnikom mocnych samochodów elegancki wygląd i doskonałe zachowanie na drodze. Poza mocą pokochasz przestrzenne wnętrze, wielkość bagażnika i dobre zużycie paliwa.

Zdjęcia samochodu Renault Fluence CDAR

Dane techniczne

Marce Renault Typ nadwozi Sedan
Model Fluence Siedzenia 5
Liczba drzwi 4 Maksymalna pojemność bagażnika 500  l
Pojemność zbiornika paliwa 60 l

Wideo z samochodu

Galeria