Renault Megane

Krótki opis

Renault Megane Estate oferuje wygodę samochodu rodzinnego, z dużą przestrzenią bagażową i dla pasażerów oraz komfortem jazdy. Jest wygodny i dobrze wygląda, doskonały na wakacje ze znajomymi.

Renault Megane
Renault Megane + GPS JDAR
5
2
5
diesel
Ocena 0 / 5
(0 opinii)

Opinia eksperta z Top Rent A Car

 Renault Megane Estate jest wygodnym samochodem, doskonałym na podróż dla rodziny z dużą ilością bagażu. Dobrze się prowadzi. Szerokie podwozie i francuskie zawieszenie zapewniają wysoki komfort jazdy. Samochód ma klimatyzację i wspomaganie kierownicy. Oczywiście główną zaletą jest przestrzeń wewnątrz samochodu. Z tyłu jest dużo miejsca na nogi, co sprawia że długie podróże są dla pasażerów przyjemnością. Jest też dużo miejsca na walizki, nawet jeśli masz ze sobą fotelik dla dziecka i wózek. Silnik o pojemności 1.6l i mocy 115 KM jest wydajny, ze zużyciem paliwa 6,9 l/100km. Poza obowiązkową klimatyzacją i wspomaganiem kierownicy, samochód jest wyposażony również w sterowanie stereo wbudowane w kierownicę. Alternatywnymi pojazdami są Dacia MCVPeugeot Partner.

 Ogólnie: W naszej opinii Renault Megane Estate jest doskonałym wyborem dla dużej rodziny lub jeśli planujesz mieć ze sobą dużo bagażu. Dzięki dużemu bagażnikowi możesz zabrać ze sobą narty lub deskę snowboardową lub całkiem sporo walizek.

Podobne samochody Renault Megane Estate IWMR

Dane techniczne

MarceRenaultTyp nadwoziStation wagon
ModelMeganeSiedzenia5
Liczba drzwi5Max. Objętość zbiornika1600 l
Pojemność zbiornika paliwa60 l
captcha image