Renault Megane


Krótki opis

Renault Megane kombi jest wyposażony w automatyczną skrzynię biegów i oferuje komfort samochodu rodzinnego. Pasuje dużo bagażu, a kabina jest bardzo przestronne, co gwarantuje komfortową podróż.Nowoczesny wygląd, automatyczna skrzynia biegów i duży bagażnik sprawiają, że idealne na wakacje z przyjaciółmi.

Renault Megane Estate

Opinia eksperta z  Top Rent A Car

Renault Megane Grandtour jest nowoczesny samochód z pięknym projektowania i automatyczną skrzynią biegów z koncernu Renault. Jest to dobry wybór dla rodziny wakacje z wielu bagażu.Jazdy z Renault Megane jest bardzo przyjemne i łatwe dzięki automatycznej skrzyni biegów. Francuskie samochody są popularne od ich komfortu. Megane kombi wyposażony jest w klimatyzację i wspomaganie kierownicy, i wszystko, co niezbędne, ale główną zaletą samochodu jest duża pojemność

Maksymalna objętość 1600 l bagażnika, można łatwo dopasować swoje walizki do wielkiego rodzinnego wypoczynku, jak również może zmieścić się na wózek. Ponadto samochód jest idealny dla miłośników nart, ponieważ można łatwo transportować narty i snowboard.

Samochód posiada również silnik gospodarczy o pojemności 1,6 l i 115 KM, a silnik zużywa tylko 6,9 l / 100 km. Poza tym klimatyzacja, samochód ma też i tempomat i regulator stereo. Dobra alternatywa model  Opel Astra Estate.

Ogólnie: Nasza ekspertyza jest to, że samochód jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą uzyskać maksimum dla swoich wakacji odpowiedniego dla 4 lub 5 osób, zwłaszcza gdy masz dużo bagażu. Często zdarza się na dłuższe wycieczki. Zastanów długość pobytu i ilość bagażu zamierzają podjąć. Jeśli masz więcej bagażu, lub po prostu wolą pojazdy francuskie i szukasz wygodnej podróży i automatyczną skrzynią biegów - Renault Megane Еstate jest dla Ciebie.

Podobne samochody Renault Megane IWAR

Dane techniczne

Marce Renault Typ nadwozi Station Wagon
Model Megane Siedzenia 5
Liczba drzwi 5 Max. Objętość zbiornika 1600  l
Pojemność zbiornika paliwa 60 l

Galeria