Skoda Octavia


Krótki opis

Skoda Octavia ma pojemność silnika 1,6 litra i moc 110 KM. Pojazd ma niewielkie zużycie paliwa, co jest ogromną zaletą w przypadku samochodu tej klasy. Octavia trzeciej generacji jest najnowszym modelem. Ma większe wymiary w porównaniu do poprzedniego modelu i więcej miejsca dla pasażerów. Bagażnik też jest większy i pozwala na spakowanie większej ilości toreb.

Skoda Octavia

Opinia eksperta  Top Rent A Car

  Skoda Octavia wyróżnia się pięknym wyglądem. Poza tym, samochód zaimponuje Ci mocnym silnikiem o pojemności 1,6 litra i mocy  110 KM. Poza miastem może osiągnąć maksymalną dozwolona prędkość bardzo szybko  140 km/godz. na autostradzie. Octavia to 5-cio miejscowy sedan z dużym bagażnikiem. Możesz go wybrać na rodzinną podróż lub wakacje z przyjaciółmi. Jest bardzo wygodny i dobrze się prowadzi – dlatego nasi klienci chętnie go wybierają. Wypożyczając Skodę Octavia lub podobny samochód, dostaniesz bardzo dobry pojazd z klimatyzacją, systemem audio i wieloma innymi dodatkami.

  Ogólnie: Skoda Octavia oferuje miłośnikom mocnych samochodów elegancki wygląd i doskonałe zachowanie na drodze. Poza mocą, na pewno pokochasz  przestrzeń w środku, rozmiar bagażnika i dobre zużycie paliwa.

Samochody podobne do Skoda Octavia IDMR

Renault Fluence
Renault Fluence IDMR

Dane techniczne

Marce Skoda Typ nadwozi Sedan
Model Octavia Siedzenia 5
Liczba drzwi 4 Maksymalna pojemność bagażnika 1580  l
Pojemność zbiornika paliwa 50 l