Mercedes-Benz E220d

Krótki opis

Mercedes-Benz E220d to wydajny i wyrafinowany sedan z luksusowej klasy wynajmowanych samochodów. Samochód posiada wiele funkcji zwiększających wygodę i bezpieczeństwo. Wnętrze jest niezwykle wygodne, wyposażone w najnowocześniejsze technologie.

Mercedes E-Class + NAVI WDAR
5 2 2 4 diesel 25
Ocena 100.0 % / 100 %
(1 opinii)

Opinia eksperta z  Top Rent A Car

Ten samochód łączy w sobie elegancję i wydajność z pięknie wykonanym wnętrzem, które spełnia wszystkie Twoje potrzeby. Mercedes-Benz E220d jest wyposażony w szereg inteligentnych systemów, z których niektóre to adaptacyjny asystent świateł drogowych, asystent martwego pola, automatyczna klimatyzacja oraz system multimedialny z nawigacją i integracją ze smartfonem Android Auto i Apple CarPlay. Szybkie przyspieszenie i wydajny silnik wysokoprężny o wysokiej ekonomiczności dają szereg korzyści jezdnych, zarówno w mieście, jak i na długich trasach poza miastem. Możesz wygodnie usiąść, swobodnie prowadzić pojazd i cieszyć się jazdą.

Integracja ze smartfonem

Wsparcie dla Apple CarPlay i Android Auto. Możesz podłączyć smartfon do samochodu i odtwarzać ulubioną muzykę, korzystać z map i innych aplikacji na smartfony na wyświetlaczu deski rozdzielczej.

Dane techniczne

Marce Mercedes Liczba miejsc 5
Model E220d Zbiornik paliwa 66 l
Typ nadwozi Sedan Zużycie paliwa 4,9 l/100 km
Układ paliwowy Diesel Pojemność bagażnika 425  l
Skrzynia biegów Automatyczna Moc 195 HP
Rok produkcji 2021 Pojemność silnika 1950 cm3
Drzwi 4 Kierownica Napęd na tylne koła

Wideo z samochodu


Galeria

Opinie

Opinie według narodowości:

Czytaj więcej