Zostań naszym partnerem

Partnerski program Top Rent A Car – on-line i partnerstwo tradycyjne


MODUŁ REZERWACII ON-LINE.


Top Rent A Car jest wiodącą krajową Kompanią samochodów do wynajęcia. Oferujemy krajową usługę i największy autopark z nowymi samochodami w kraju. Więcej informacji na temat Kompanii można znalęźć na stronach

Korzyści modułu

Polepszenie funkcjonalności i atrakcyjności waszej strony internetowej. Zapewnijcie odwiedzającym wasza stronę możliwość zarezerwowania samochodu do wynajęcia. Dodajcie nową funkcjonalność z modułem on-line rezerwacji. Bez żadnych dodatkowych kosztów z waszej strony, za każdą zrealizowaną rezerwację otrzymacie prowizję wygrywając ilością odwiedzin waszej strony internetowej. Prowizja jest stała: 10% ceny wynajmu samochodu (bez VAT) w sezonie zimowym, 20 % ceny wynajmu samochodu (bez VAT) w sezonie letnim.

  • Dodajecie nową on-line usługę
  • Zarabiacie pieniądze za każdą rezerwację ( Nasza prowizja 20 % jest być może najwyższa za taki typ partnerstwa w tym momencie)
  • Łatwa integracja i personalizacja
  • Automatyczne przetwarzanie
  • Panel administracyjny monitorujący Wasze statystyki i prowizje.

Technologia

To jest nasz najnowszy moduł. Stworzony w Java Script technologia, będziecie mieć w pełni responsywny, moduł łatwy do integracji i personalizacji. Rozmiar będzie pasował niezależnie od rozdzielczości strony internetowej. Informacja, zawartość, zdjęcia i ceny są zawsze aktualne. Zintegrowano dwa systemy płatności z wysoką ochroną danych. Odwiedzający wasza stronę mogą płacić kartą kredytową i Pay Pal.

Partnerski panel administracyjny

Śledźcie wasze statystyki, prowizje i płatności. Można również dostosować swoje moduły i stwarzać nowe.


Co-branded moduł


Wybierając ten typ modułu do on-line rezerwacji, będzie można wybrać i wstawić własne logo, tytuł i podtytuł procesu rezerwacji. Cały proces minie pod waszą marką. Zalecamy ten sposób pracy i integrację modułu, aby odwiedzający waszą stronę mogli skorzystać ze 100 % funkcjonalności naszego procesu rezerwacyjnego.

Przykłady współpracy z marką:


Współmierna strona wyników

WHITE LABEL BANNER (NIE MARKOWY)


Jest jeszcze jeden sposob zarabiania z waszej strony internetowej, zakładająć banner dla samochodów do wynajęcia. Prowadząc odwiedzających na toprentacar.bg, gdzie zrobią rezerwację, otrzymują traking kod, dzięki któremu rezerwacje będą odczytane na waszym koncie partnerskim i otrzymacie do 20 % prowizji.

Top Rent A Car banner

Top Rent A Car banner Top Rent A Car banner

TRADYCYJNE PARTNERSTWO (POŚREDNICTWO)


Tradycyjne partnerstwo - pośrednictwo, jest odpowiednie dla hoteli, agencji turystycznych, agencji nieruchomości i in. Jako partner, otrzymujecie prowizję za każdą zrealizowaną rezerwację z waszym klientem. Prowizja jest różna w zależności od waszej umowy. Jeżeli jesteście zainteresowani naszym partnerskim programem, wyślijcie do nas zapytanie, a nasz przedstawiciel spotka sie z wami.

  • Dodajcie nową usługę do waszgo portfolio
  • Zarabiajcie do 30 % prowizji od każdej rezerwacji
  • 24/7 Narodowa obsługa
  • Niezawodny partner - #1 oceniona kompania w Bułgarii
Tradycyjna umowa partnerska

Pośrednictwo przypadkowe.

Przy zrealizowanej rezerwacji bez uprzednio zawartej umowy otrzymacie prowizję w wysokości 20 % od ceny bez VAT.