Zostań naszym partnerem

Partnerski program Top Rent A Car – on-line i partnerstwo tradycyjne


MODUŁ REZERWACII ON-LINE.


Top Rent A Car jest wiodącą krajową Kompanią samochodów do wynajęcia. Oferujemy krajową usługę i największy autopark z nowymi samochodami w kraju. Więcej informacji na temat Kompanii można znalęźć na stronach

Korzyści modułu

Polepszenie funkcjonalności i atrakcyjności waszej strony internetowej. Zapewnijcie odwiedzającym wasza stronę możliwość zarezerwowania samochodu do wynajęcia. Dodajcie nową funkcjonalność z modułem on-line rezerwacji. Bez żadnych dodatkowych kosztów z waszej strony, za każdą zrealizowaną rezerwację otrzymacie prowizję wygrywając ilością odwiedzin waszej strony internetowej. Prowizja jest stała: 10% ceny wynajmu samochodu (bez VAT) w sezonie zimowym, 20 % ceny wynajmu samochodu (bez VAT) w sezonie letnim.

  • Dodajecie nową on-line usługę
  • Zarabiacie pieniądze za każdą rezerwację ( Nasza prowizja 20 % jest być może najwyższa za taki typ partnerstwa w tym momencie)
  • Łatwa integracja i personalizacja
  • Automatyczne przetwarzanie
  • Panel administracyjny monitorujący Wasze statystyki i prowizje.

Technologia

To jest nasz najnowszy moduł. Stworzony w Java Script technologia, będziecie mieć w pełni responsywny, moduł łatwy do integracji i personalizacji. Rozmiar będzie pasował niezależnie od rozdzielczości strony internetowej. Informacja, zawartość, zdjęcia i ceny są zawsze aktualne. Zintegrowano dwa systemy płatności z wysoką ochroną danych. Odwiedzający wasza stronę mogą płacić kartą kredytową i Pay Pal.

Partnerski panel administracyjny

Śledźcie wasze statystyki, prowizje i płatności. Można również dostosować swoje moduły i stwarzać nowe.


Co-branded moduł ( Zalecany)


Wybierając ten typ modułu do on-line rezerwacji, będzie można wybrać i wstawić własne logo, tytuł i podtytuł procesu rezerwacji. Cały proces minie pod waszą marką. Zalecamy ten sposób pracy i integrację modułu, aby odwiedzający waszą stronę mogli skorzystać ze 100 % funkcjonalności naszego procesu rezerwacyjnego.

Przykłady współpracy z marką:


Współmierna strona wyników

White label moduł ( nie markowy)


Przy tym rodzaju modułu do rezerwacji, cały proces przeminie na waszej stronie, bez odniesienia użytkownika na nową stronę. Ponieważ nasz moduł wykorzystuje Java Script technologię, wyniki zostaną wprowadzone bezproblemowo, wykorzystując całe miejsce, które im przygotowaliście.

Skontaktujcie się z nami i my wam doradzimy, który wariant byłby najodpowiedniejszy dla wymiarów i technologii waszej strony internetowej.

White label, moduł, przykład:


WHITE LABEL BANNER (NIE MARKOWY)


Jest jeszcze jeden sposob zarabiania z waszej strony internetowej, zakładająć banner dla samochodów do wynajęcia. Prowadząc odwiedzających na toprentacar.bg, gdzie zrobią rezerwację, otrzymują traking kod, dzięki któremu rezerwacje będą odczytane na waszym koncie partnerskim i otrzymacie do 20 % prowizji.

Top Rent A Car banner

Top Rent A Car banner Top Rent A Car banner

TRADYCYJNE PARTNERSTWO (POŚREDNICTWO)


Tradycyjne partnerstwo - pośrednictwo, jest odpowiednie dla hoteli, agencji turystycznych, agencji nieruchomości i in. Jako partner, otrzymujecie prowizję za każdą zrealizowaną rezerwację z waszym klientem. Prowizja jest różna w zależności od waszej umowy. Jeżeli jesteście zainteresowani naszym partnerskim programem, wyślijcie do nas zapytanie, a nasz przedstawiciel spotka sie z wami.

  • Dodajcie nową usługę do waszgo portfolio
  • Zarabiajcie do 30 % prowizji od każdej rezerwacji
  • 24/7 Narodowa obsługa
  • Niezawodny partner - #1 oceniona kompania w Bułgarii
Tradycyjna umowa partnerska

VIP umowa o partnerstwo

Jest to umowa preferencyjna, zapewniająca Wam 30 % prowizji od ceny bez VAT przy pośredniczeniu przy wynajmie samochodów ( podpisuje się po pracy z ekskluzywną umową, ale nie mniej niż po 5 zrealizowanych rezerwacji)

Eksluzywna umowa o partnerstwo

Jest to umowa preferencyjna, zapewniająca wam 25 % prowizji od ceny bez VAT, przy pośredniczeniu przy wynajmie samochodów.

Pośrednictwo przypadkowe.

Przy zrealizowanej rezerwacji bez uprzednio zawartej umowy otrzymacie prowizję w wysokości 20 % od ceny bez VAT.