Top Rent A Car jest oceniany jako „najpierw wypożyczalnia samochodów w Bułgarii”*

Zadowoleni klienci Top Rent A Car

Satysfakcji

Dlaczego iść na kompromis przy wyborze usług wypożyczania samochodów w Bułgarii? My gwarantujemy najwyższy poziom satysfakcji i możemy to udowodnić!

★ Oceniany jako #1 przez prawdziwych klientów

Naszym 100% dowodem wysokiego poziomu obsługi i satysfakcji są opinie naszych klientów. Obecnie stosujemy połączony system własnych i niezależnych metod pomiaru satysfakcji. Odwiedź poniższe linki, aby uzyskać więcej informacji i zobaczyć prawdziwe recenzje.

* Według badania przeprowadzonego przez Euromonitor International na 2021 r., Top Rent A Car zajmuje pierwsze miejsce w Bułgarii pod względem udziału w rynku z 44,5% w branży wynajmu samochodów.

★ 9500+ opinii, 91% poleceń!

Nasza relacja z klientem nie kończy się wraz z końcem wynajmu!
Tajemnica wysokiej jakości usług Top Rent A Car ukrywa się w pytaniu naszych klientów o opinie i rekomendacje po wypożyczeniu samochodu. Przez kilka lat zgromadziliśmy ponad 9500 recenzji na niezależnych stronach internetowych, a ponad 91% wszystkich klientów twierdziło, że ponownie skorzysta z naszych usług i poleci nas swoim znajomym. Przeczytaj więcej poniżej:

ReviewCentre.com ReviewCentre.com
9 na 10 klientów poleciłoby nasze usługi
Przeczytaj wszystkie opinie tutaj >>

Otzovik.com Otzovik.com
9 na 10 klientów poleciłoby nasze usługi
Przeczytaj wszystkie opinie tutaj >>

trustpilot Trustpilot.com
8 na 10 klientów poleciłoby nasze usługi
Przeczytaj wszystkie opinie tutaj >>

tripadvisor Tripadvisor.com
9 na 10 klientów poleciłoby nasze usługi
Przeczytaj wszystkie opinie tutaj >>

W 2021 i 2022 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę Tripadvisor - Traveler's Choice. Jest przyznawany obiektom noclegowym, atrakcjom lub dostawcom usług, którzy stale otrzymują świetne recenzje od swoich klientów. Zazwyczaj laureaci tej nagrody znajdują się w Top 10 w rankingach platformy w danej dziedzinie i są najczęściej polecani przez realnych klientów, którzy skorzystali z ich usług.

★ 220 000 klientów, 19+ lat na rynku

Top Rent A Car została założona w 2003 roku w Warnie w Bułgarii. Do tej pory świadczyliśmy usługi wynajmu samochodów dla ponad 220 000 klientów. Większość z nich pozostała wierna naszej marce i wybiera nas raz za razem, gdy potrzebują wysokiej jakości usługi wynajmu samochodów. Nasza firma jest wiodącym pracodawcą w Bułgarii do 2022 roku z ponad 160 pracownikami.

★ Obsługa klienta 24/7

Staramy się utrzymywać komunikacją z naszymi klientami przed, w czasie i po wypożyczeniu samochodu. 24/7, 365 w roku nasz zespół obsługi klienta jest gotowy aby Ci pomóc. Zadzwoń do nas z dowolnego miejsca na świecie na +359 700 89 050 / +359 890 170 170. Więcej sposobów kontaktu znajdziesz tutaj >>

★ Nie zapomnij o portalach społecznościowych

Z 19 000 obserwującymi na wszystkich stronach społecznościowych i tysiącami czytającymi naszego bloga, robimy wszystko by dostarczyć Ci wszystkich aktualnych informacji, newsów o firmie i podróżach i porad. Obserwuj nas na: