Oceniana jako #1 wypożyczalnia samochodów w Bułgarii

Satysfakcji

Dlaczego iść na kompromis przy wyborze usług wypożyczania samochodów w Bułgarii? My gwarantujemy najwyższy poziom satysfakcji i możemy to udowodnić!

★ Oceniany jako #1 przez prawdziwych klientów

Nasz 100% dowód wysokiej jakości usług to opinie naszych klientów. Obecnie korzystamy w własnych i z niezależnych serwisów mierzących zadowolenie klientów. Odwiedź poniższe strony internetowe po szczegóły i opinie.

★ 6000+ opinii, 91% poleceń!

Nasza relacja z klientem nie kończy się wraz z końcem wynajmu!
Tajemnica wysokiej jakości usług Top Rent A Car ukrywa się w pytaniu naszych klientów o opinie i rekomendacje po wypożyczeniu samochodu. Przez kilka lat zgromadziliśmy ponad 6000 recenzji na niezależnych stronach internetowych, a ponad 91% wszystkich klientów twierdziło, że ponownie skorzysta z naszych usług i poleci nas swoim znajomym. Przeczytaj więcej poniżej:

ReviewCentre.com ReviewCentre.com
9 na 10 klientów poleciłoby nasze usługi
Przeczytaj wszystkie opinie tutaj >>

Otzovik.com Otzovik.com
9 na 10 klientów poleciłoby nasze usługi
Przeczytaj wszystkie opinie tutaj >>

Top Rent A Car TopRentACar.bg/reviews
9 na 10 klientów poleciłoby nasze usługi
Przeczytaj wszystkie opinie tutaj >>

Niezależna strona opiniach Trustpilot.com
8 na 10 klientów poleciłoby nasze usługi
Przeczytaj wszystkie opinie tutaj >>

Водещ сайт за ревюта Tripadvisor.com
9 na 10 klientów poleciłoby nasze usługi
Przeczytaj wszystkie opinie tutaj >>

W 2021 i 2022 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę Tripadvisor - Traveler's Choice. Jest przyznawany obiektom noclegowym, atrakcjom lub dostawcom usług, którzy stale otrzymują świetne recenzje od swoich klientów. Zazwyczaj laureaci tej nagrody znajdują się w Top 10 w rankingach platformy w danej dziedzinie i są najczęściej polecani przez realnych klientów, którzy skorzystali z ich usług.

★ 180 000 klientów, 15+ lat na rynku

Top Rent A Car wstało w 2003 roku w Varnie, Bułgarii. Do 2019 roku zapewniliśmy usługi wypożyczenia samochodu ponad 180 000 klientów, większość z nich pozostało lojalnymi wobec naszej marki i wybierają naszą firmę ponownie gdy potrzebują wysokiej jakości wypożyczalni samochodów w Bułgarii.

★ Obsługa klienta 24/7

Staramy się utrzymywać komunikacją z naszymi klientami przed, w czasie i po wypożyczeniu samochodu. 24/7, 365 w roku nasz zespół obsługi klienta jest gotowy aby Ci pomóc. Zadzwoń do nas z dowolnego miejsca na świecie na +359 700 89 050 / +359 890 170 170. Więcej sposobów kontaktu znajdziesz tutaj >>

★ Nie zapomnij o portalach społecznościowych

Z 14 000 obserwującymi na wszystkich stronach społecznościowych i tysiącami czytającymi naszego bloga, robimy wszystko by dostarczyć Ci wszystkich aktualnych informacji, newsów o firmie i podróżach i porad. Obserwuj nas na: