Wypozyczalnia samochodow w Sofii

Skad najszybciej i najlatwiej mozna wynajac samochod w Sofii?

Jezeli planujecie Panstwo odwiedzic Sofie, mozna wynajac samochod z firmy Top Rent A Car. Jezeli jeszcze nie zarezerwowaliscie Panstwo samochodu, to mozna to zrobic z naszego formularza rezerwacji wynajmu samochodow z lewej strony albo w jednej z naszych wypozyczalni w Sofii.

Top Rent A Car ma kilka biur w Sofii, zlokalizowanych na lotnisku w Sofii oraz w mieście. Dostawy samochodów są również realizowane do dowolnego punktu w Sofii i kraju.

Wynajem samochodów Sofia
Biuro Portu Lotniczego w Sofii, Terminal 2
Wynajem samochodów Sofia
Siedziba
Wynajem samochodów Sofia
Biuro na stacji benzynowej Shell obok stacji metra Al. Malinov

  • Biuro Top Rent A Car na lotnisku w Sofii znajduje się w Terminalu 2 w hali przylotów i obsługuje klientów przez całą dobę. Są niezwykle wygodne dla turystów przylatujących do miasta samolotem.
  • W 2021 roku Top Rent A Car otworzyło swoje nowe biuro miejskie w Sofii. Znajduje się w dogodnym i komunikatywnym miejscu - 31 Alexander Malinov Blvd. W pobliżu znajduje się stacja metra Alexander Malinov. To sprawia, że wynajęcie samochodu w Sofii jest niezwykle wygodne, nawet od spacerowiczów.
  • Możesz również odwiedzić naszą siedzibę główną w Sofii w pobliżu stacji metra Sofiyska Sveta Gora i lotniska. Znajduje się przy ulicy Podpuruchik Yordan Todorov 20 i tylko 3 minuty od stacji metra. Dostęp do biura jest łatwy i szybki, co zapewnia dużą wygodę ze względu na bliskość lotniska w Sofii. Obsługuje klientów, którzy lądują w Terminalu 1 i ma bezpłatny autobus do biura. Jest to również preferowany wybór dla naszych klientów korporacyjnych przy wynajmie autobusów towarowych.
  • Wszystkim tym, którzy przyjeżdżają do Sofii pociągiem lub autobusem, Top Rent A Car oferuje usługę dostawy samochodu do miejsca wskazanego przez klienta.
  • Możesz zobaczyć wszystkie biura Top Rent A Car tutaj.

Mozna wykorzystac Sofie jako punkt wyjsciowy podrozy w gory, nad morze albo w innym kierunku w calym kraju. Wynajecie samochodu zajmuje okolo 15 minut, ale radzimy zarezerwowac samochod na naszej stronie internetowej albo bezposrednio przez telefon na krajowy nr: +359 700 89 050, co zagwarantuje wolny samochod do dyzpozycji na okres pobytu. Nasi Koledzy z przyjemnoscia w razie potrzeby udziela porady i pomoga przy sporzadzeniu oferty na miejscu albo przez telefon. Aby ulatwic procedure wynajmu samochodu Top Rent A Car oferuje rozne promocje dla wynajmu samochodow w Sofii przez caly rok, dostepne na naszej stronie internetowej.

Wynajem samochodów w Sofii

Sofia jest najwiekszym miastem w Bulgarii i jednoczesnie jedna z najbardziej kompaktowych stolic w Europie. Miasto jest odwiedzane zarowno przez podrozujacych sluzbowo jak i turystow udajacych sie do naszych morskich kurortow albo osrodkow narciarskich w Bansko i Borowiec. Zarezerwujcie Panstwo samochod online poprzez formularz rezerwacji na stronie internetowej lub telefonicznie. Jezeli potrzebuja Panstwo wiecej informacji o dostawie i transferach, jakie oferujemy, prosimy o przejrzenie naszej strony z Dodatkowymi Uslugami.

Wypożyczalnia samochodów Sofia

Dlaczego wybrac wypozyczalnie samochodow w Sofii?

  • Mozna latwo zwiedzic Sofie i region, korzystajac z naszych pierwszorzednych uslug wynajmu samochodow w biurach w Sofii albo podstawimy samochod do kazdego punktu w kraju.
  • Duze miedzynarodowe lotnisko Sofia sprawia , ze miasto jest latwo dostepne i popularne dla turystow z calego swiata codziennie i przez caly rok, a wynajecie samochodu – szybkie, latwe i dogodne.
  • Sofia jest nowoczesnym, europejskim miastem , niosacym w sobie unikalna atmosfere dzieki unikalnym atrakcjom historycznym i kulturowym w polaczeniu z pieknymi krajobrazami, latwo dostepne samochodem. Miasto oferuje wszystko niezbedne dla kazdego swojego goscia – hotele, restauracje, sklepy, salony kosmetyczne, centra kinowe i wiele innych, ktore przyczynia sie, aby pobyt tutaj byl wspanialy i niezapomniany.