Nissan Micra


Krótki opis

Nissan Micra to mały miejski samochód, który poza doskonałym wyglądem oferuje dużą wygodę. Mały, ekonomiczny, ale mocny silnik sprawia, że jest bardzo praktyczny w warunkach miejskich. Mimo małego zużycia paliwa w trasie może osiągać prędkość 170 km/godz.

Nissan Micra

Opinia eksperta z  Top Rent A Car

Nissan Micra jest sklasyfikowany jako  Klasa Ekonomiczna – 5 drzwi. Mimo, że samochód jest mały i zwrotny, ma  5 drzwi ( włączając bagażnik). Wnętrze jest przestronne i wygodne, łatwo zmieści 4 dorosłe osoby. Bagażnik jest wystarczająco głęboki jak na tę klasę samochodu, i zmieści normalną ilość bagażu. Samochód jest wyposażony w klimatyzację. Dzięki tym cechom, Nissan Micra sprawi, że Twoja podróż będzie komfortowa. Silnik jest mały – tylko  1,2 l, ale wystarczająco mocny -  78 km. Samochód doskonale zachowuje się na drodze zarówno w mieście, jak i poza nim.

Ogólna ocena: Według opinii naszych ekspertów Nissan Micra jest doskonałym wyborem do miasta i poza nim. Samochód jest ekonomiczny, ale nie kosztem przestrzeni – może w nim bezpiecznie podróżować  5 pasażerów.

Dane techniczne

Marce Nissan Typ nadwozi Hatchback
Model Micra Siedzenia 5
Liczba drzwi 5 Maksymalna pojemność bagażnika 265  l
Pojemność zbiornika paliwa 41 l

Wideo

Galeria