Renault Clio III


Krótki opis

Trzecia generacja Renault Clio jest mini-super-samochód klasy (2005-2014). To ciekawe, że model ten wykorzystuje tę samą platformę jak niektórych modelach Nissana (Micra i Note). Renault Clio III posiada również cena Euro NCAP za bezpieczeństwo.

Renault Clio III

Opinia eksperta z  Top Rent A Car

Renault Clio III benzyna 5 drzwi, możliwe jest, aby do 5 podróży pasażerów w nim.Pień ma maksymalną objętość jeden tysięcytrzydziestuośmiu l i może pomieścić 1 duże i 2 małe walizki. Klienci preferują ten samochód nie tylko ze względu na jego niską cenę, ale również ze względu na niskie zużycie paliwa - 5,8 l / 100 km.

Renault Clio III 5-biegowa manualna skrzynia biegów i osiąga maksymalną prędkość 167 km /h. Ponadto ma duży bagażnik i niskie zużycie paliwa, dzięki czemu nie trzeba często tankować.

Ogólnie: Renault Clio III nie ma urządzeń klimatyzacyjnych dla modelu bazowego. Jest mały, poręczny i łatwy w prowadzeniu. Klienci preferują ze względu na jego cenę i oszczędność paliwa.Rodzaj paliwa benzyna i średnie zużycie paliwa wynosi 5,5 l / 100 km.

Podobne samochody Renault Clio III EDMN

Dacia Sandero
Dacia Sandero EDMN

Dane techniczne

Marce Renault Typ nadwozi Hatchback
Model Clio Siedzenia 5
Liczba drzwi 5 Maksymalna pojemność bagażnika 1038  l
Pojemność zbiornika paliwa 55 l

Wideo

Galeria