Renault Kangoo

Krótki opis

Wynajem samochodu dostawczego Renault Kangoo Express jest właściwą decyzją dla każdego przedsiębiorstwa i konsumentów końcowych. Ten model jest wyposażony w boczne drzwi przesuwne i asymetryczne tylne drzwi, dzięki czemu proces transportu jest dużo łatwiejszy. Renault Kangoo nadaje się do transportu bagażu i ładunków, zarówno na odległość miejską, jak i poza miastem.

Renault Kangoo
Renault Kangoo EKMD
1+1 650 4 diesel 21
Ocena 100.0 % / 100 %
(2 opinii)

Opinia eksperta z  Top Rent A Car

Renault Kangoo Express pochodzi z klasy ekonomicznych samochodów dostawczych z ręczną skrzynią biegów i klimatyzatorem. Ma niskie zużycie paliwa, co czyni go bardzo korzystnym. Liczba miejsc wynosi 1 + 1. Kangoo ma układ napędowy na przednie koła, hamulce tarczowe, elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESP) i inne.

Ogólnie: Renault Kangoo LCV ma doskonałe właściwości, innowacyjny design i ma wszystko, czego potrzebujesz do transportu. Kangoo ma dużą komorę ładunkową i może być wykorzystywany w mieście i na zewnątrz. Jest łatwy w prowadzeniu i łatwy do parkowania ze względu na małe rozmiary. Przesuwane drzwi boczne ułatwiają wsiadanie i wysiadanie ładunku.

Dane techniczne

Marka Renault Coupe Van
Model Kangoo Express Rozmiary L135/W120/H110, 2 m³
Drzwi 4/5 Ładunek 650  kg
Siedzenia 1+1 Objętość silnika 1461 cm3
Skrzynia biegów Manualna

Wideo z samochodu

Opinie

Opinie według narodowości:

Czytaj więcej