VW Polo


Krótki opis

VW Polo, model zaprojektowany przez Waltera de'Silva oferuje swoim pasażerom komfort i wygodę. Trzy-drzwiowy hatchback niemieckiego producenta nadaje się do jazdy miejskiej, na wakacje i wyjazdy biznesowe.

VW Polo

Opinia eksperta z Top Rent A Car

VW Polo jest dobrze znanym modelem słynnego niemieckiego producenta. Polo łatwo się prowadzi i jest niewielki. Mimo, że nie ma wspomagania kierownicy, ani klimatyzacji (jest najtańszym modelem zaraz po Fordzie Ka) przekonasz się, że prowadzenie go i parkowanie jest bezproblemowe.

Przestrzeń wewnątrz jest wystarczająca. Posiada też system stereo. Samochód nadaje się dla 2 pasażerów ale ma 5 miejsc. Wydajny jeśli chodzi o zużycie paliwa – średnio tylko 5,5 l/100 km . W bagażniku zmieszczą się 2 duże torby i jedna mała. Jako alternatywę możemy zaproponować Renault Clio CampusRenault Clio III, który ma klimatyzacje i wspomaganie kierownicy za kilka euro więcej.

Ogólnie: Według nas, samochód jest dobrą , niedrogą opcją. Nadaje się dla dwóch pasażerów. Pamiętaj, zwłaszcza latem, że VW Polo nie ma klimatyzacji.

Dane techniczne

MarceVWTyp nadwoziHatchback
ModelPoloSiedzenia5
Liczba drzwi3Maksymalna pojemność bagażnika952 l
Pojemność zbiornika paliwa45 l

Wideo

Galeria