Information regarding COVID-19
Top Rent A Car Slider

Zaufało nam już ponad 180 000 klientów!

Service was great Robert was realy helpful and profesional. Car condition was not great(bodywork damages all over). Car was clean and smelled nice.

Krasen Iliev  - BULGARIA
Wszystkie opinie

O Top Rent A Car

Top Rent A Car oferuje wypożyczanie samochodów we wszystkich miastach Bułgarii, wszystkich głównych lotnikach na Bałkanach. Główne zalety: nowe samochody, najlepszej jakości obsługa klienta, idealnie zlokalizowane biura. Firma powstała w 2003 roku, obecnie jest wiodącą firmą oferującą wynajem samochodów w Bułgarii.

Program lojalnościowy dla wracających klientów. Stworzyliśmy program MyTop, który daje Ci osobiste konto – zniżki i korzyści, gdy rezerwujesz online. Więcej dowiesz się tutaj.

Oceniony jako #1 w Bułgarii przez niezależne serwisy internetowe, takie jak: ReviewCenter, Otzovik, TrustPilot i Google local. Obecnie jesteśmy na szczycie rankingu wypożyczalni samochodów, z ponad 1500 opinii wystawionych przez prawdziwych klientów. Co o nas piszą nasi klienci możesz przeczytać tutaj.

Nasze lokalizacje

Top Rent A Car ma biura na wszystkich głównych lotniskach Bułgarii – w Sofii, Varnie, Burgas. Oferujemy też dostarczanie samochodów do wszystkich letnich i zimowych miejscowości wypoczynkowych.

Co gwarantujemy

  • Profesjonalną obsługę
  • Nowe samochody (flota 1800+)
  • Obsługa klienta 24/7
  • Biura na lotniskach
  • Przystępne ceny

Obiecujemy

Obiecujemy Ci bezpieczne, pewne, czyste i przystępne nowe modele samochodów. Ale to nasz zespół pracowników naprawdę sprawi, że rezerwacja z nami będzie przyjemnością. Niezależnie od tego czy chcesz wypożyczyć zwykły samochód, vana czy z napędem 4x4, znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie na każdą okazję i na każdą kieszeń.